Projekty indywidualne

Nie znalazłeś w ofercie wzoru dla siebie? Marzy Ci się chusteczka jakiej nie ma nikt inny? A może chcesz przygotować niebanalny gadżet z logo swojej firmy? U mnie łatwo i szybko zrealizujesz projekt indywidualny.

Prześlij do mnie grafikę, którą chcesz mieć na chusteczce – a jeśli jej nie masz, opisz ogólny zarys koncepcji. Przygotowanie projektu jest darmowe – płacisz dopiero za gotowy produkt. Realizacja już od 1 sztuki, a przy większych zamówieniach atrakcyjne zniżki.

Zastrzegam, że nie podejmuję się realizacji projektów, które nie będą spójne z wizerunkiem mojej marki. Mr. Mruk to jednoosobowa działalność i wszystkie produkty firmuję własnym nazwiskiem, dlatego nie wykonam niczego, co mi się zwyczajnie nie podoba, lub czego nie mógłbym pokazać moim dzieciom.

Wymagania techniczne plików graficznych.
Najwygodniej jest mi pracować z grafiką wektorową, więc będzie idealnie jeśli masz projekt w tym formacie. W innym przypadku wymagana jest grafika w jakości minimum 300dpi. Jeśli jednak dysponujesz tylko obrazkami gorszej jakości, również możemy nad tym popracować. Inaczej mówiąc – po prostu skontaktuj się ze mną i zobaczymy co da się zrobić.