O mnie

Mr. Mruk to marka powstała z pasji do unikatowych, ręcznie wytwarzanych przedmiotów. To lokalne, poznańskie przedsięwzięcie, mające na celu dostarczyć Wam rzeczy niebanalne, ciekawe i starannie wykonane. Jeżeli jesteście miłośnikami szeroko pojętego outdoor’u, noży, fajek, rzemiosła spod znaku handmade i dobrego stylu, to na pewno będzie Wam tu po drodze.

Kim jest Mr. Mruk? To jednoosobowa orkiestra. Za cały projekt odpowiadam sam, a wszystko co składa się na niego składa, jest efektem mojej pracy.

Szycie, projekty graficzne, teksty, tłumaczenia, zdjęcia, social media, webmastering, logistyka, etc. – wszystkim tym zajmuję się samodzielnie. Wielozadaniowość to mój chleb powszedni: mam czwórkę wspaniałych dzieci, które aktywnie pomagają mi rozwijać tę umiejętność.

Na początek proponuję Wam tzw. chusteczki EDC*, ale pomysłów i planów mam wiele. Zostańcie ze mną na Facebooku i Instagramie, żeby być na bieżąco, gdy zacznę je realizować.

Z pozdrowieniami,

Krzysztof Wietrzykowski

* EDC – od ang. Every Day Carry. Akronim oznaczający zestaw przedmiotów zwykle noszonych przy sobie na co dzień. Polskie rozwinięcie tego skrótowca, doskonale oddające jego znaczenie, to Ekwipunek Dźwigany Codziennie. Wokół pojęcia EDC skupiona jest ogromna, międzynarodowa społeczność kolekcjonerów i pasjonatów.