O mnie

Mr. Mruk to marka powstała z pasji do unikatowych, ręcznie wytwarzanych przedmiotów, oraz zamiłowania do EDC*. To lokalne, poznańskie przedsięwzięcie, mające na celu dostarczyć Wam rzeczy niebanalne, ciekawe i starannie wykonane. Jeżeli jesteście miłośnikami szeroko pojętego outdoor’u, noży, fajek, rzemiosła spod znaku handmade i dobrego stylu, to na pewno będzie Wam tu po drodze.

Kim jest Mr. Mruk? To jednoosobowa orkiestra. Za cały projekt odpowiadam sam, a wszystko co składa się na niego składa, jest efektem mojej pracy.

Szycie, projekty, teksty, tłumaczenia, zdjęcia, social media, webmastering, logistyka, etc. – wszystkim tym zajmuję się samodzielnie. Wielozadaniowość to mój chleb powszedni: mam piątkę wspaniałych dzieci, które aktywnie pomagają mi rozwijać tę umiejętność.

Zapraszam Was do śledzenia moich profili na Facebooku i Instagramie..

Z pozdrowieniami,

Krzysztof Wietrzykowski

* EDC – od ang. Every Day Carry. Akronim oznaczający zestaw przedmiotów zwykle noszonych przy sobie na co dzień. Polskie rozwinięcie tego skrótowca, doskonale oddające jego znaczenie, to Ekwipunek Dźwigany Codziennie. Wokół pojęcia EDC skupiona jest ogromna, międzynarodowa społeczność kolekcjonerów i pasjonatów.