O nas

Mr Mruk to marka powstała z pasji do unikatowych, ręcznie wytwarzanych przedmiotów. To lokalne, poznańskie przedsięwzięcie, mające na celu dostarczyć Wam rzeczy niebanalne, ciekawe i starannie wykonane. Jeżeli jesteście miłośnikami szeroko pojętego outdoor’u, noży, fajek, rzemiosła spod znaku handmade i dobrego stylu, to na pewno będzie Wam z nami po drodze.

Nasz zespół, to zgrany od 10 lat, małżeński duet. Wszystko co składa się na markę Mr Mruk, jest efektem naszej pracy.

Szycie, projekty graficzne, teksty, tłumaczenia, zdjęcia, social media, webmastering, logistyka, etc. – wszystkim tym zajmujemy się samodzielnie. Wielozadaniowość to nasz chleb powszedni: mamy czwórkę wspaniałych dzieci, które aktywnie pomagają nam rozwijać tę umiejętność.

Na początek proponujemy Wam tzw. chusteczki EDC*, ale pomysłów i planów mamy wiele. Zostańcie z nami na Facebooku i Instagramie, żeby być na bieżąco, gdy zaczniemy je realizować.

 

 

* EDC – od ang. Every Day Carry. Akronim oznaczający zestaw przedmiotów zwykle noszonych przy sobie na co dzień. Polskie rozwinięcie tego skrótowca, doskonale oddające jego znaczenie, to Ekwipunek Dźwigany Codziennie. Wokół pojęcia EDC skupiona jest ogromna, międzynarodowa społeczność kolekcjonerów i pasjonatów.